מכתבי תודה

  • משוב מופתע על שיעור פרטי,
  • תודה גדולה על השתתפות בשיעורי קבוצה,
  • טיפול בילד שהתחיל ללכת נכון וכאבים שהתפוגגו והפסיקו להפריע במהלך החיים…
    כל זה ועוד משתקף במילים מרגשות של אנשים שבחרו בי להורות להם פלדנקרייז.

בסוף השיעור הוא כבר זחל

הי אילה, אני רוצה לספר לך מה היה אחרי שהיינו אצלך בפעם האחרונה, את יודעת שאנחנו מבקרים אצלך בכל פעם שהילדים עוברים איזה שלב התפתחותי – התהפכות, זחילה, ישיבה, ועכשיו – עמידה. לצערי לא יכולתי הפעם לבוא, אבל ראיתי את מה שנעם צילם. בבוקר שאחרי, אני מתיישבת עם עומר על השטיח לשחק, הילד מטפס עלי, נעמד, ובמבט של ניצחון… להמשך קריאה "בסוף השיעור הוא כבר זחל"

ילדים, עדויות

קפיצת מדרגה משמעותית עבור בת 10 חודשים

הגעתי לאיילה עם הבת שלי בת ה- 10 חודשים, בעקבות המלצה שקיבלתי מחברה. היה לה עיכוב התפתחותי שהתבטא בקושי בהושטת ידיים, אחיזה, היא לא זחלה, לא התיישבה והתהפכה לעיתים קרובות. חשוב לציין שהיא קיבלה פיזיותרפיה  פעמיים בשבוע במכון להתפתחות הילד אך רצינו להוסיף לה עוד פעם בשבוע ולנסות גישה אחרת ואיילה הייתה הכתובת. איילה הייתה… להמשך קריאה "קפיצת מדרגה משמעותית עבור בת 10 חודשים"

ילדים, עדויות

Body awareness

Dear Ayala, I want to thank you for all the wonderful work you have done for me. One of the main thins I have learned through coming to your sessions is body awareness. Never before was I so attuned to the way my body works. I know you keep on saying "there is no wrong… להמשך קריאה "Body awareness"

עדויות, שיעור קבוצתי

כל שיעור משהו חדש.

מרגע שנשכבת על המזרן, נותנת לגוף לשקוע… מסדירה את הנשימה לנשימה איטית, עמוקה, מטהרת… עוצמת את העיניים… סורקת את הגוף, מקצות בהונות הרגליים ועד לקודקוד דרך כל אברי הגוף. מקשיבה לקולה המנחה של המורה, כל שיעור – משהו חדש. כבר למעלה מ-20 שנה, אף שיעור לא חזר על עצמו. תמיד מעניין, מרתק, תמיד משפר את… להמשך קריאה "כל שיעור משהו חדש."

עדויות, שיעור קבוצתי

שיעורי הפלדנקרייז עם איילה הם חגיגה שבועית של תנועה נוחה, גמישות והרגשה של רוגע

פלדנקרייז. שנים רבות זו היתה עבורי מילה בלבד.  גם אגדה עם התמונה של בן-גוריון בעמידת ראש על החוף בהרצליה. שגרת היומיום, משפחה ,ילדים ומרוץ החיים  הובילו למעט  מידי הפניית תשומת  לב אל עצמי. ולפתע ללא הכנה , במקום הכי בלתי צפוי (בקרון ברכבת הטרנס-סיבירית ) הכרתי את איילה. חברותנו שחררה מעצור שכבר מזמן היה עלי… להמשך קריאה "שיעורי הפלדנקרייז עם איילה הם חגיגה שבועית של תנועה נוחה, גמישות והרגשה של רוגע"

עדויות

גם בילדותי התקשיתי להירדם

הייתי בסדנה ומאד נהניתי. ראשית רמת המודעות עלתה. היום אני מבינה שצריך להיות מודעת ולתרגל. בהחלט יש שינוי ברמת השינה. התחלתי את התרגילים וזה נפלא. נזכרתי שגם בילדותי התקשיתי להירדם. איש לא ייחס לזה אז חשיבות. הסדנה הייתה מכובדת… להמשך קריאה "גם בילדותי התקשיתי להירדם"

סדנת שינה ערבה, עדויות

הפנמתי את נושא הקשב לנשימה

היי אילה, מבקש להודות על הסדנה המוצלחת. אני מתרגל את תרגילי הלילה. עם תרגילי היום קשה לי יותר להתמיד. הכי הרבה הפנמתי את נושא הקשב לנשימה. אני מוצא בכך שתי מעלות. האחת, כניסה למצב רגיעה. השנייה, ההקשבה לנשימה מסיטה ממחשבות… להמשך קריאה "הפנמתי את נושא הקשב לנשימה"

סדנת שינה ערבה, עדויות

הירדמות מהירה – הישג בפני עצמו

היה מצוין שילבתי אצבעות וישנתי אתמול בלילה. ההירדמות היחסית מהירה זה כבר הישג בפני עצמו… תודה רבה… להמשך קריאה "הירדמות מהירה – הישג בפני עצמו"

סדנת שינה ערבה, עדויות

שיפור במשך השינה ובאיכותה

הי אילה, תודה על הסדנא וההתעניינות. אני מרגישה שיפור, במשך השינה ובאיכותה. אני לא ממש מתמידה עם התרגילים, ומרגישה שבמידה ואתמיד יש פוטנציאל לקפיצת מדרגה. להת'… להמשך קריאה "שיפור במשך השינה ובאיכותה"

סדנת שינה ערבה, עדויות

מיד הכנסתי לשימוש את מה שנוח ומתאים לי וזה עובד!!

הי אילה יקירתי! מאוד נהניתי מהסדנא. מהחומר וממך. מיד הכנסתי לשימוש את מה שנוח ומתאים לי וזה עובד!! אמרתי שאין לי בעיות שינה ואכן אני נרדמת צ'יק צ'ק אבל מתעוררת בסביבות חמש בבוקר. עכשיו בעזרת הבוהן בכרית: פלא- חוזרת לישון. מדהים. תודה תודה לך ונשתמע ונתראה… להמשך קריאה "מיד הכנסתי לשימוש את מה שנוח ומתאים לי וזה עובד!!"

סדנת שינה ערבה, עדויות

תוך יום חשתי בשינוי באיכות השינה.

האם חל שינוי באיכות השינה שלך, בתוך כמה זמן הרגשת בו? תוך יום חשתי בשינוי. האם תמליצ/י למכרייך על הסדנה? כבר… להמשך קריאה "תוך יום חשתי בשינוי באיכות השינה."

סדנת שינה ערבה, עדויות

שמחתי להשתתף בסדנא שלך

תודה לך, והשינה אמש בהחלט הייתה שינה ערבה. נרדמתי והתעוררתי לאחר שינה רצופה של 6 וחצי שעות באותה תנוחה, עובדה המצביעה על שינה רגועה נינוחה, שינה עמוקה וטובה. שמחתי להשתתף בסדנא שלך, כפי שאמרתי אשמח להמליץ!! שוב תודה רבה… להמשך קריאה "שמחתי להשתתף בסדנא שלך"

סדנת שינה ערבה, עדויות

איכות השינה שלי השתפרה מידית

בוקר טוב, אני שמחה לומר שאיכות השינה שלי השתפרה מידית. אין לי הסבר אחר – אני פשוט ישנה יותר טוב , יותר עמוק ולא מתעוררת כל כך מוקדם כקודם. (אני אמנם (אולי)מתעוררת איזה פעם בלילה) אבל זה ממש זניח לאור ההתעוררויות הרבות שהיו מנת חלקי תמיד. זה לא מה שהיה קודם בטוח. אני נזכרת לפחות… להמשך קריאה "איכות השינה שלי השתפרה מידית"

סדנת שינה ערבה, עדויות

השעורים עזרו מאוד לבעיות הגב שלי.

ברצוני להודות לאיילה על השעורים המדהימים שעזרו מאוד לבעיות הגב שלי. אין ספק שזו פעילות חובה לכולם ובטח לאלה שסובלים. עם סבלנות ודייקנות היא מלמדת כיצד להפעיל נכון ולהכיר את הגוף שלנו מחדש ובסופו של דבר הגוף חוזר לתפקד כמו שצריך. את התרגילים אפשר ליישם אח"כ גם בבית ביום יום. מי שחושב שפלדנקרייז זה רק… להמשך קריאה "השעורים עזרו מאוד לבעיות הגב שלי."

דודי. רעננה
כאבי גב, עדויות

טיפול פלדנקרייז לילד עם קלאבפוט

טיפול פלדנקרייז לילד עם קלאבפוט (עדות של האם) אני רואה את הגמישות של כף הרגל. אני רואה אותו מתפקד ביום יום: הולך יציב, רץ, קופץ עם שתי הרגליים יחד, מטפס על מסלעות עם שתי הרגליים ויש לו שיווי משקל טוב. הוא לא נופל ולא מתגלגל למרות שהשטח שהוא דורך עליו לא פעם יכול להוביל אותו… להמשך קריאה "טיפול פלדנקרייז לילד עם קלאבפוט"

ילדים, עדויות

הקלה על הכאב

הכרתי את אילה בדיוק בתקופה שהתמודדתי עם מה שהתברר לימים להיות – פריצת דיסק. הלכתי לאיילה גם למפגשים אישיים וגם בקבוצה. התרשמתי עד מאוד מהדיוק ומהמקצועיות. מהחשיבה על כל נקודה ומהרצון לעזור. השיטה עצמה (פלדנקרייז) מאוד יעילה, ולמדתי תרגילים שאימצתי ואני מתרגלת אותם עד היום. פריצת דיסק אמנם לא נעלמת אולם הפלדנקרייז ואילה מאפשרים לחיות… להמשך קריאה "הקלה על הכאב"

עידית
הריון, כאבי גב, שיעור אישי, שיעור קבוצתי

להקשיב לגוף

אילה, "אנשים טובים באמצע הדרך"… באתי אלייך כואבת ו"עקומה", לא ידעתי לקראת מה – ופתחת בפני עולם. לימדת אותי להקשיב לגופי. הצלחתי פתאום לעצום עיניים ולהירגע, להקשיב למה שקורה בגוף ואפילו לראות צבעים. טיפלת לי ברגליים, לא דיברנו במהלך הטיפול וכשסיימת סיפרתי לך איך במהלך הטיפול ברגל אחת היא פתאום קיבלה צבעים לעומת הרגל השנייה… להמשך קריאה "להקשיב לגוף"

שרהל'ה רבינוב
כאבים, שיעור אישי

body awareness

Dear Ayala, I want to thank you for all the wonderful work you have done for me. One of the main things I have learned through coming to your sessions is body awareness. Never before was I so attuned to the way my body works. I know you keep on saying "there is no wrong… להמשך קריאה "body awareness"

Shoshanna
שיעור קבוצתי

מעבדות לחירות בנשימה ובנשמה

איילה הנפלאה! שבוע שעבר הייתי מצוננת וצרודה. בעזרת הפלדנטיפים שלך (בסדרה שאת שולחת במתנה) למדתי טריקים חדשים לא מסובכים ובלי "בישולים" שפשוט שחררו אותי! ממש מעבדות (לטישו) לחירות בנשימה ובנשמה! תודה וחג… להמשך קריאה "מעבדות לחירות בנשימה ובנשמה"

יעל דורון יבין
שיעור אישי

כאבים בגב התחתון

הייתי בטיפול פלדנקרייז אצל אילה טייכמן לכאבים בגב התחתון. הטיפול היה מצוין, אילה מטפלת מדויקת ומקצועית מאד, קשובה לשלד ולשרירים ונותנת להם את מה שהם צריכים. התרשמתי מהרצינות ומהאחריות המקצועית הרבה. הכישרון של אילה מגובה בהרבה ידע ויכולת להסביר. ממליצה מעומק… להמשך קריאה "כאבים בגב התחתון"

עדי ברן
מנחת דמיון מודרך ו NLP מוסמכת
כאבים

תנועתיות משופרת

בחווית פלדנקרייז שעברתי עם אילה הרגשתי דיאלוג עם האיברים הפנימיים והחיצוניים של הגוף שלי מתוך כבוד והתחשבות הדדית. העבודה עדינה ומשרה נינוחות ותנועתיות… להמשך קריאה "תנועתיות משופרת"

ג'ודי יהודית ארנון
שיעור קבוצתי

פירגנתי לעצמי שיעור פרטי

הגעתי אליה עם גוף מכווץ ועייף ויצאתי עם גוף רפוי ונינוח. אפילו הסתובבתי בחנויות במשך שעה וחצי (עסק מבעס לכל הדעות שלי) וקניתי ציוד יצירה לפשוש. לי לא מצאתי בגדים. אבל מה, חייכתי כל היום וגם בלילה. …פירגנתי לעצמי שיעור פרטי בפלדנקרייז וזכיתי להרגיש נוח בתוך גופי לראשונה מזה כמה שנים. זוהי שיטה מופלאה ואילה… להמשך קריאה "פירגנתי לעצמי שיעור פרטי"

אתי שורצמן
שיעור

פינוק

פינוק… אתמול הבאתי את הפשוש לגן כשכולי ממורטת ועייפה. חזרתי אחרי 3 שעות לאסוף אותו ומיד החמיאו לי שאני נראית טוב, כאילו ישנתי כל הזמן הזה. אז זהו שלא – קיבלתי שיעור פרטי בפלדנקרייז מאילה טייכמן… להמשך קריאה "פינוק"

שיעור אישי

כאבים בהריון

כשהייתי בחודש שמיני, כואבת בצלעות, כואבת בגב, הכל כאב. קבעתי איתך פגישה, לא כי האמנתי שפלדנקרייז יכול לעזור לי, אלא כי רציתי להתנסות. בערבו של היום שלפני שנפגשנו מצאתי את עצמי בוכה מרוב כאב. לא היו לי ציפיות מהטיפול. פשוט באתי לחוות. חוויתי ויצאתי מעריצה נלהבת!! כאבים של שבועות, נעלמו כלא היו!! לא היה צורך… להמשך קריאה "כאבים בהריון"

יעל עיני
הריון, כאבים

שיעורי פלדנקרייז במלון הרפואי שי-לב

ברצוני להביע את תודתי והערכתי לגב' אילה טייכמן, אשר מעבירה שיעורים פלדנקרייז במלון הרפואי שי-לב. המלון הרפואי הינו מרכז החלמה לחולים אחרי אוטם לב ו/או ניתוח לב פתוח. תוכנית ההחלמה במלון כוללת הדרכות ופעילות גופנית. אילה מעבירה את שיעורי הפלדנקרייז כחלק מתוכנית זו במלון. שיעורי הפלדנקרייז מועברים במלון על בסיס קבוע של אחת לשבוע. השיעורים… להמשך קריאה "שיעורי פלדנקרייז במלון הרפואי שי-לב"

רינת אשכנזי
מנהלת המלון הרפואי
שיעור

כאבים עזים בכפות הרגליים

אילה, אני לפלדנקרייז הגעתי סקפטית כפי שאני מגיעה למגוון תחומים, מכיוון שאני מגדירה את עצמי כמטילת ספק גם במה שלא ניתן להטיל ספק. הסיבה שבגינה הגעתי היא כאבים עזים בכפות הרגליים, יותר בכף הרגל השמאלית ורגישות גבוהה לכל מגע, ואדרבא בהליכה. אחרי שניסיתי דיקור, פיזיוטרפיה וטיפולי אולטראסאונד, הרגשתי שממש אין לי מה להפסיד. כבר מהטיפול… להמשך קריאה "כאבים עזים בכפות הרגליים"

גלי ז.
כאבים

שיעור של בוקר

הנה נזכרתי גם ב Ayala Teichman, אני חושבת שמרוב ששיעור הפלדנקרייז שהיא העבירה בא לי טוב על הבוקר, שכחתי לספר לכל חברותיי המתויגות פה, ובכלל קבל עם ופייסבוק, שהגב שלי עדיין שר לאילה שירי הודיה. עם שחר (0730), היא תרגלה איתנו, המשכימות האמיצות, תרגילים נעימים ומועילים, שסייעו לי להתיידד עם חלקים בגופי שאני פחות מודעת… להמשך קריאה "שיעור של בוקר"

דניאלה פולק
שיעור

שיעור מופלא

אילה, רציתי להודות לך על השיעור המופלא שנתת לי. צילצלתי אליך S.O.S, ביודעי שמורה בעלת נסיון וידע כמוך, תוכל להציל אותי מכאב הגב המטריד שתקף אותי. וצדקתי. שיעור של 45 דקות בו "שחקת" בי עם בידייך האמונות , והכאב שהשתקע בי במשך מספר ימים נעלם ולא היה. כמה כיף שיש למי לפנות בעת צרה שכזו.… להמשך קריאה "שיעור מופלא"

ציפי גנן, מורה לפלדנקרייז
שיעור

עיכוב התפתחותי – תינוקות

הגעתי לאילה עם הבת שלי בת ה- 10 חודשים, בעקבות המלצה שקיבלתי מחברה. היה לה עיכוב התפתחותי שהתבטא בקושי בהושטת ידיים, אחיזה, היא לא זחלה, לא התיישבה והתהפכה לעיתים קרובות. חשוב לציין שהיא קיבלה פיזיותרפיה פעמיים בשבוע במכון להתפתחות הילד אך רצינו להוסיף לה עוד פעם בשבוע ולנסות גישה אחרת ואילה הייתה הכתובת. אילה הייתה… להמשך קריאה "עיכוב התפתחותי – תינוקות"

דניאלה, אמא של גילי
ילדים

יצרת אצל אור עניין לתנועה!

אילה יקרה שלום, אור כבר בן שנתיים ושלושה חודשים ובימים אלו התחיל ללכת בעצמו מספר צעדים. ההתרגשות גדולה, השמחה עצומה! השבוע נזכרתי בתחילת הדרך, שנראית כל כך רחוקה. נפגשנו כשאור היה ממש קטן, חלש וללא מוטיבציה לזוז. הייתה לך עבודה לא פשוטה, אותה עשית בכיף (כך זה נראה) ובהצלחה. יצרת אצל אור עניין לתנועה! ובהמשך… להמשך קריאה "יצרת אצל אור עניין לתנועה!"

דנה סקורצרו
ילדים, שיעור קבוצתי

כמה תגובות על הפלדנטיפ השבועי